HANNSA

YING HAN TECHNOLOGY CO. LTD. firmamız, müşterilerine direkt hizmet sunabilmek için 2010 yılında Türkiye İstanbul ofisini YİNG HAN TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.  adı altında satış ve servis hizmetine başlamıştır. 2015 yılı içersinde firmamız Borsa firması olup halka açılmıştır.
 
YING HAN TECHNOLOGY CO. LTD. firmamız 1990 yılından itibaren CNC İşleme Merkezleri, CNC Torna Tezgahları, CNC Yatay Isleme Merkezleri, CNC Kılavuz Çekme ve Delik Delme Tezgahlarını HANNSA Precission markası adı altında üretmektedir.
 
Firmamızın üretim becerisi; makina üretiminde uzun yıllara dayanan bilgi tecrübemize ve yüksek know-how bilgimize dayanmaktadır.
 
Global anlamda tanınmış firmalarla calışmamız sayesinde teknolojik anlamda gelişmeye yönelik bir yol izlemekteyiz. Müşterilerimizden aldığımız güç ile satış ve servis kanalımızı dünyanın bir çok ülkesinde lokal çalışanlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.
 
YING HAN TECHNOLOGY CO. LTD. firmamızda üretilen makinelerimiz yüksek hassasiyetli ve dünya standartlarında kullanılan kompanentler ile üretilmektedir.
 
Kendi servis kadromuz ile hızlı, pratik ve zamanında servis hizmeti sunmaktayız.

Bizden Bildirimleri Alın

Bildiğimiz herşeyi sizler ile bu bilgileri paylaşmak istiyoruz.